چرا لیپوماتیک بهترین روش لاغری است

چرا لیپوماتیک ؟

ما به شما توضیح خواهیم داد که چرا لاغری با لیپوماتیک بهترین روش لاغری است در این روش در مقایسه با روشهای تهاجمی تر نظیر لیپوساکشن، عوارضی مانند:

  1. آمبولی
  2. عفونت های پس از عمل
  3. تغییر شکل پوستی
  4. افتادگی پوست
  5. عوارض ناشی از بیهوشی
  6. و …

بسیار کمتر است.

به علاوه در مقایسه با روشهای کمتر تهاجمی مانند:

  1. لیزر لیبپولیز
  2. کاویتاسون
  3. کرایولیپولیز

برگشت پذیری به دلیل خارج کردن مستقیم سلولهای چربی که محل ذخیره چربی در بدن است بسیار کمتر خواهد بود. جالب است بدانیم به دنبال افزایش سن سلول های چربی از نظر تعداد تا سنین نوجوانی ثابت مانده و به دنبال تغییرات وزن تنها پر و خالی می شوند. لذا با خارج کردن سلول ها دیگر راهی برای ذخیره چربی نخواهد ماند. لیپوماتیک یک روش غیر تهاجمی و بسیار ایمن با حداقل عوارض است که به دلیل کمترین ضربه حین فعالیت به سلول های چربی امکان انتقال مستقیم چربی های خارج شده به سایر نقاط بدن در صورت تمایل فرد را فراهم می کند. روش کار با تکنولوژی های پیشرفته روش های جدید خارج کردن چربی ( لیپوماتیک ) ابتدا بسته به محل عمل که شامل شکم، پهلو، بازو، ران، غبغب، ناحیه پشت کمر و باسن است، سوراخهای کوچک به ابعاد ماکریمم 4 میلی متر ایجاد می شود که پس از عمل خودبه خود ترمیم شده و نیاز به بخیه ندارند. با توجه به عدم نیاز به بیهوشی عمومی برای خارج ساختن چربی زیر پوستی که بافت هدف اصلی در لیپوماتیک است بی حسی موضعی در ابتدای کار در کل ناحیه انجام شده و سپس پس از تاثیر کامل بی حسی به کمک سر مخصوص دستگاه تجزیه چربی زیر پوست و همزمان خارج کردن غیرتهاجمی آن انجام می شود.

چرا لیپوماتیک بهترین روش لاغری است

نحوه کار دستگاه لیپوماتیک

بد نیست بدانیم دستگاه لیپوماتیک به گونه ای تعبیه شده که در هنگام برخورد به هر بافتی جز بافت چربی، خود به خود خاموش می شود.لذا امکان آسیب به سایر بافت ها از جمله آمبولی وجود نخواهد داشت. ورم پس از عمل در مقایسه با سایر روش ها، بسیار کم بوده و بعلاوه به صورت همزمان تکنولوژی مربوط به سفت کردن پوست در دستگاههای جدید تعبیه شده و انجام میگیرد و نگرانی های ناشی از افتادگی و پیر به نظر رسیدن پوست ناحیه عمل را به حداقل رسانده است. مزیت دیگر کار امکان از سرگرفتن فعالیت روزانه و عدم نیاز به بستری یا استراحت مطلق بلافاصله پس از عمل می باشد.

منبع: سایت کلینیک ابریشم نقره ای

برچسب گذاری توسط , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − سه =